Report Builder (7.x-1.1-alpha1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: Author
tr: Yazar

en: Edit
tr: Düzenle

en: Update
tr: Güncelle

en: View
tr: Görüntüle

en: Published
tr: Yayında

en: Heading
tr: Başlık

en: Save Changes
tr: Değişiklikleri Kaydet

en: Report
tr: Rapor

en: Published Nodes
tr: Yayınlanmış Düğümler
