Report Builder (7.x-1.1-alpha1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Update
ug: يڭىلاش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان
