Report Builder (7.x-1.1-alpha2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: Edit
ar: تحرير

en: Update
ar: تحديث

en: View
ar: عرض

en: Published
ar: منشور

en: Heading
ar: الترويسة

en: Save Changes
ar: حفظ التعديلات
