Report Builder (7.x-1.1-alpha2) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: View
be: Праглядзець

en: Published
be: Апублікавана

en: Heading
be: Загаловак

en: Save Changes
be: Захаваць змены
