Report Builder (7.x-1.1-alpha2) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Author
bn: লেখক

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Update
bn: আপডেট

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Published
bn: প্রকাশিত
