Report Builder (7.x-1.1-alpha2) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Heading
bo: འགོ་བརྗོད
