Report Builder (7.x-1.1-alpha2) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Type
cy: Math

en: Author
cy: Awdur

en: Edit
cy: Golygu

en: Update
cy: Diweddaru

en: View
cy: Gweld

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi
