Report Builder (7.x-1.1-alpha2) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Author
da: Forfatter

en: Edit
da: Redigér

en: Update
da: Opdatér

en: View
da: Vis

en: Published
da: Udgivet

en: Heading
da: Overskrift

en: Save Changes
da: Gem ændringer

en: Report
da: Rapport
