Report Builder (7.x-1.1-alpha2) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Update
el: Ενημέρωση

en: View
el: Προβολή

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Heading
el: Επικεφαλίδα

en: Save Changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Report
el: Αναφορά
