Report Builder (7.x-1.1-alpha2) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Edit
eo: Redaktu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: View
eo: Vidu

en: Published
eo: Publikigita
