Report Builder (7.x-1.1-alpha2) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Edit
et: Muuda

en: Update
et: Uuenda

en: View
et: Kuva

en: Published
et: Avaldatud

en: Heading
et: Pealkiri

en: Report
et: Teavita
