Report Builder (7.x-1.1-alpha2) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Author
fr: Auteur

en: Edit
fr: Modifier

en: Update
fr: Mettre à jour

en: View
fr: Voir

en: Published
fr: Publié

en: Heading
fr: Entête

en: Save Changes
fr: Enregistrer les modifications

en: Report
fr: Rapport

en: Data Source
fr: Source de données
