Report Builder (7.x-1.1-alpha2) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Edit
hr: Uredi

en: Update
hr: Osvježi

en: View
hr: Pregled

en: Published
hr: Objavljeno

en: Heading
hr: Zaglavlje

en: Save Changes
hr: Spremi promjene
