Report Builder (7.x-1.1-alpha2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Edit
jv: Sunting

en: Update
jv: Dianyari

en: View
jv: Tampilan

en: Published
jv: Dipacak

en: Heading
jv: Irahan
