Report Builder (7.x-1.1-alpha2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Update
ka: განახლება

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Save Changes
ka: ცვლილებების შენახვა
