Report Builder (7.x-1.1-alpha2) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: View
km: មើល

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Heading
km: ក្បាល

en: Save Changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ
