Report Builder (7.x-1.1-alpha2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: View
ku: پیشاندان

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە
