Report Builder (7.x-1.1-alpha2) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Heading
lt: Antraštė

en: Report
lt: Ataskaita
