Report Builder (7.x-1.1-alpha2) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: Edit
mr: संपादन

en: Update
mr: अपडेट

en: View
mr: बघा

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Save Changes
mr: बदल जतन करा
