Report Builder (7.x-1.1-alpha2) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Author
nl: Auteur

en: Edit
nl: Bewerken

en: Update
nl: Bijwerken

en: View
nl: Weergeven

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Heading
nl: Koptekst

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Report
nl: Rapport

en: Data Source
nl: Databron
