Report Builder (7.x-1.1-alpha2) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Edit
pl: Edytuj

en: Update
pl: Aktualizuj

en: View
pl: Widok

en: Published
pl: Opublikowane

en: Heading
pl: Nagłówek

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Report
pl: Raport

en: Data Source
pl: Źródło danych

en: Chart width in pixels
pl: Szerokość wykresu w pikselach

en: Chart height in pixels
pl: Wysokość wykresu w pikselach
