Report Builder (7.x-1.1-alpha2) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Edit
ps: سمون

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: View
ps: ليد

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Report
ps: راپور
