Report Builder (7.x-1.1-alpha2) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: Author
ru: Автор

en: Edit
ru: Редактировать

en: Update
ru: Обновить

en: View
ru: Просмотр

en: Published
ru: Опубликовано

en: Heading
ru: Заголовок

en: Save Changes
ru: Сохранить изменения

en: Report
ru: Отчёт

en: Data Source
ru: Исходные данные
