Report Builder (7.x-1.1-alpha2) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Edit
se: Rievdat

en: Update
se: Ođasmahte

en: View
se: Čájet

en: Published
se: Almmuhuvvon
