Report Builder (7.x-1.1-alpha2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Edit
sl: Uredi

en: Update
sl: Posodobitev

en: View
sl: Prikaži

en: Published
sl: Objavljeno

en: Heading
sl: Naslavljanje
