Report Builder (7.x-1.1-alpha2) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: View
ta: பார்

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Heading
ta: தலைப்பு

en: Save Changes
ta: மாற்றங்களை சேமி

en: Report
ta: அறிக்கை
