Report Builder (7.x-1.1-alpha2) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: Edit
uk: Редагувати

en: Update
uk: Оновити

en: View
uk: Перегляд

en: Published
uk: Опубліковано

en: Heading
uk: Заголовок

en: Save Changes
uk: Зберегти зміни

en: Change Filters
uk: Змінити фільтри

en: Report
uk: Звіт

en: Data Source
uk: Джерело даних

en: Chart Type
uk: Тип діаграми
