Report Builder (7.x-1.1-alpha2) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Type
vi: Kiểu

en: Author
vi: Tác giả

en: Edit
vi: Sửa

en: Update
vi: Cập nhật

en: View
vi: Xem

en: Published
vi: Đã công bố

en: Heading
vi: Tiêu đề

en: Save Changes
vi: Lưu thay đổi

en: Published Nodes
vi: Các nút đã ấn hành
