Report Builder (7.x-1.1-alpha2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Edit
az: Dəyiş

en: Update
az: Yeniləmə

en: View
az: Görünüş

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Heading
az: Başlıq
