Report Builder (7.x-1.1-alpha1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Update
fi: Päivitys

en: View
fi: Näytä

en: Published
fi: Julkaistu

en: Heading
fi: Ylätunniste

en: Save Changes
fi: Tallenna muutokset

en: Report
fi: Raportoi
