Report Builder (7.x-1.1-alpha1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Edit
he: עריכה

en: Update
he: עדכון

en: View
he: צפיה

en: Published
he: מפורסם

en: Heading
he: כותרת
