Report Builder (7.x-1.1-alpha2) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Type
hi: प्रकार

en: Author
hi: लेखक

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: View
hi: देखें

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Heading
hi: शीर्षक

en: Save Changes
hi: परिवर्तनों को सुरक्षित करें
