Report Builder (7.x-1.1-alpha2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Author
is: Höfundur

en: Edit
is: Breyta

en: Update
is: Uppfæra

en: View
is: Skoða

en: Published
is: Birt

en: Save Changes
is: Vista breytingar
