Report Builder (7.x-1.1-alpha2) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Edit
lv: Labot

en: Update
lv: Atjaunināt

en: View
lv: Skatīt

en: Published
lv: Publicēts

en: Heading
lv: Virsraksts

en: Save Changes
lv: Saglabāt Izmaiņas
