Report Builder (7.x-1.1-alpha1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Author
ro: Autor

en: Edit
ro: Editați

en: Update
ro: Actualizare

en: View
ro: Afișează

en: Published
ro: Publicat

en: Save Changes
ro: Salvare Modificări
