Report Builder (7.x-1.1-alpha1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: Edit
ur: تدوین

en: Update
ur: تجدید

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Published
ur: شائع شدہ
