Report Field (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Fields
be: Палі

en: Send
be: Адаслаць

en: Message:
be: Паведамленне:

en: Field list
be: Спіс палёў
