Report Field (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Fields
el: Πεδία

en: Send
el: Αποστολή

en: Message:
el: Μήνυμα:

en: Field list
el: Λίστα πεδίων
