Report Field (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Fields
et: Väljad

en: Send
et: Saada

en: Message:
et: Sisu:

en: Field list
et: Väljade nimekiri
