Report Field (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Fields
eu: Eremuak

en: Send
eu: Bidali

en: Message:
eu: Mezua:

en: Field list
eu: Eremu zerrenda
