Report Field (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Fields
fa: فیلدها

en: Send
fa: ارسال

en: Message:
fa: پیغام:

en: Field list
fa: لیست فیلد
