Report Field (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Fields
fi: Kentät

en: Send
fi: Lähetä

en: Message:
fi: Viesti:

en: Field list
fi: Kenttälista
