Report Field (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Fields
gl: Campos

en: Send
gl: Enviar

en: Message:
gl: Mensaxe:

en: E-mail:
gl: Correo-e:

en: Field list
gl: Lista de campos
