Report Field (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Fields
hr: Polja

en: Send
hr: Pošalji

en: Message:
hr: Poruka:

en: Field list
hr: Popis polja
