Report Field (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Send
lt: Siųsti

en: Message:
lt: Žinutė:

en: Field list
lt: Laukelių sąrašas
