Report Field (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Fields
ru: Поля

en: Send
ru: Отправить

en: Message:
ru: Сообщение:

en: Field list
ru: Список полей
