Report Field (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Fields
sk: Polia

en: Send
sk: Odoslať

en: Message:
sk: Správa:

en: Field list
sk: Zoznam polí
