Report Field (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Fields
sv: Fält

en: Send
sv: Skicka

en: Message:
sv: Meddelande:

en: Field list
sv: Fältlista
