Report Field (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Fields
tr: Alanlar

en: Send
tr: Gönder

en: Message:
tr: İleti:

en: Field list
tr: Alan listesi
