Report Field (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: Fields
vi: Các trường

en: Send
vi: Gửi

en: Message:
vi: Thông điệp:

en: Field list
vi: Danh sách trường
